Про нас

Wellness Center «Наш Дім» — це команда однодумців, ентузіастів здорового способу життя. Свою працю ми сприймаємо як вклад в розвиток здоров'я суспільства. Ми любимо свою справу і намагаємося робити її якомога краще.

Англійське слово wellness походить від іменників fitness і well-being і має на увазі програми підтримки хорошого фізичного, інтелектуального і емоційного здоров'я. Wellness - це не просто нова тенденція у світі фитнеса, це — спосіб життя, що включає здоров'я, бадьорість і красу.

«Наш Дім» бере свій початок ще з середини 90-х з клубя здоров'я в Вінниці і невеличкої групи студентів-медиків під керівництвом лікара-стоматолога Ганни Слепенчук. Лікування хвороб цивілізаціх за допомогою медицини способу життя, вегетаріанські майстер-класи, фізичні вправи, лекції про здоров'я — все це входило в програму клубу. Ми ділилися своїми знаннями про принципи здорового способу життя та профілактики захворювань. В той час був здобутий досвід, завдяки якому з часом зародилась ідея створення центра здоров'я за межами міста.

У 1999 було визначено месце майбутнього центру - с. Нові Обіходи, Немирівського р-ну, Вінницької області, яке у свій час було збудовано для переселенців із Чорнобильської зони в екологічно чистій місцевості. частина села залишилась недобудованою, і нам вдалося придбати декілька будинків за доступною ціною. Ми полюбили це месце всією душою і переїхали жити в Нові Обіходи на постійно, щоб зробити Наш Дім - домом для всіх гостей, які приїздять до нас.

Основний корпус пансіонату було збудовано до початку 2002 року, і 2 січня «Наш Дім» прийняв перший гостей. В 2017 році ми відсвяткували 15-річний ювілей — понад 16 тисяч гостів зі всієї України, ближнього та дальнього зарубіжжя оздоровилися на той час. Ми росли і розширюували спектр своїх послуг, і Господь благословив наші зусилля.