Що ми пропонуємо

НАШЕ ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ - ВІДНОВИТИ ЗДОРОВ'Я
ТА НАДАТИ МОЖЛИВІСТЬ ЗМІНИТИ СВІЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

11днів

повного перезавантаження

Здорове харчування

Наше здоров'я на 30-35% залежить від того, що ми їмо, в якій кількості, та коли. Харчування сучасної людини стає все більш не здоровим за рахунок великої кількості рафінованих продуктів, надлишку солі, цукру та жиру. В поєднанні з малорухливістю, переїданням, хронічним стресом та шкідливими звичками це призводить до розвитку цілого ряду серйозних захворювань.

Дієтологи зі всього світу одностайні в тому, що харчування людини, яка хоче зберегти своє здоров'я і жити повноцінним життям, має базуватися на цільних (не рафінованих) рослинних продуктах. Практика мільонів людей підтверджує це.

"Наш Дім" пропонує вегетаріанську кухню. Більш ніж 16 тисяч гостей оцінили її як смачну, гарну, повноцінну та лікувальну. Багато хто з них продовжив практикувати її в себе вдома. Майстер-класи з приготування їжі допоможуть вам опанувати секрети приготування корисних та смачних блюд, та подарувати здоров'я членам вашої родини.

Читати далі Свернуть
Правильний розпорядок дня

У нашому тілі працює "біологічний годинник", який визначає активність функцій організму в різний час доби. Якщо наш режим та темп життя відповідають цьому годиннику, то ми можемо розраховувати на повноцінне функціонування нашого тіла на довгі роки. Якщо ж ні, то тоді хвороби не примусять себе довго чекати.

Частіше за все відсутність повноцінного та своєчасного відпочинку від фізичних та емоційних переватажень впливає саме на емоційне здоров'я людини, порушується гормональний фон, робота серця, органів травлення, одним словом - страждає весь організм. Виправити цю ситуацію складно, але у більшості випадків, можливо, необхідно тільки мати потрібні знання, та докласти зусиль.

Знаннями з вами поділяться наші лікарі, а режим дня в "Нашому Домі" допоможе вам організуватися. В нас ви зможете відчути всі переваги правильного розпорядку дня, а, продовживши його в себе вдома, ви отримаєте чудовий лікувальний ефект.

Читати далі Свернуть
Оздоровчі процедури

Наш організм працює згідно певних законів і, дотримуючись їх, ми забезпечуємо йому умови для повноцінного та довготривалого функціонування, тобто запобігаємо хворобам.

Програма лікування та профілактики захворювань в "Нашому Домі" побудована на основі розуміння цих законів. Здорове, повноцінне, смачне вегетаріанське харчування, достатня фізична активність та лікувальна фізкультура, водні процедури, фітотерапія та фізіотерапія допомагають відновити здоров'я м'яко, та в гармонії з законами фізіології.

Індивідуальний підхід у виборі комплексу процедур, постійний конроль лікаря та особистого інструктора, забезпечують оптимальні результати в лікуванні.

Відновленню емоційної сфери людини в "Нашому Домі" також сприяють комфортні умови проживання, мальовнича природа та атмосфера незмінної доброзичливості.

Читати далі Свернуть
Змістовні лекції

"Хто володіє інформацією, той володіє світом"? - казав Ротшильд. А яка інформація може бути важнішою для людини, ніж та, що дозволить її зберегти своє здоров'я та довголіття? Адже без здоров'я всі багацтва світу здаються немов порох.

Освітня програма "Нашого Дому" побудована на сучасник медичних наукових заннях, та націлена на те, щоб мотивувати людину приймати правильні рішення, та дотримуватися їх з ціллю збереження, або відновлення здоров'я. Вчені стверждують, що наше здоров'я, принаймні, на 30-35% залежить від нашого спосбу життя: харчування, фізичної активності, режима праці та відповинка, реакції на стресові ситуації, а також від наявности чи відсутності шкілдилих звичок.

Двіччі на день в лекціях наші лікарі пояснюють основні проблеми в способі життя, їх наслідки та шляхи для перемін. Про те, що саме вам потрібно змінити в своєму способі життя рзоповість вам ваш лікар. Почати втілювати ці зміни на практиці ви зможете вже в "нашому Домі".

Читати далі Свернуть
Екологія

Екологія на 20% визначає якість нашого здоров'я. Більшість жителів нашої країни живуть в містах, де про здоровий екологічний стан важко говорити .Виїхати в чисту природню зону хоча б на певний час - мрія для більшості містян.

Подорож до "Нашого Діму" допоможе здійснити цю мрію. Пансіонат розташований біля Самчинецького урочища природнього походження в екологічно чистій зоні. У 10 хвилинах ходьби від пансіонату протікає річка Південний Буг з мальовничими скелястими берегами та бурними порогами.

Дивовижна тиша, спів птахів, велика кількість зеленої рослинності та свіже повітря заспокоюють нервову систему, а також сприяють відновленню духа, душі та тіла. Можливість піших прогулянок по території урочища принесе справжне естетичне задоволення.

Читати далі Свернуть

СВІТЛИНИ "НАШОГО ДОМУ"

ВІДГУКИ НАШИХ ГОСТЕЙ

Олексій Опанасович

З 2002 р. я хворію цукровим діабетом. Крім того страждав від подагри та сечокам'яної хвороби. Перший раз приїхав, коли загострилася подагра. в пансіонаті швидко надали допомогу. Тут я відчув себе немов в раю! Тепер їжджу сюди регулярно, це вже 8-й раз.

Олександр Лешко

Не дивлячись на те, що друзі іноді запитують мене, навіщо я відвідую пансіонат - краще в Египет з'їздити, але вони не розуміють, що піклуватися про здоров'я потрібно в молодому віці. Коли приїхав в перший раз, в мене були проблеми зі спиною, але їх вдалося вирішити під час першого приїзду. Тут мене дивувало все: від харчування, до природи. Тут я вчуся будувати своє життя правильно. Я дуже радий, що приїхав у пансіонат, тут я не тільки покращив своє здоров'я, алей стів свіжіше!

Анатолій Олексійович

Про пансіонат "Наш Дім" дізнався на відпочинку, зацікавився, хоча спочатку був налаштований скептично. А тепер вже третір раз проходжу оздоровлення тут! Практично 90: своїх проблем зі здоров'ям позбувся. Тут особлива атмосфера, всі дуже доброзичливі!

Ярослава Вілько

Приїхала з сином за рекомендацією колеги. У сина діабет 1 типу, и чикали, що нам допоможуть позбутися проблем, пов'язаних з діабетом. Так і відбулося. Зникли стрибки цукру, вдалося зменшити дозу інсіліна - і все це за допомогою процедур, які використовуються в пансіонаті. Крім того, хоча я їхала заради сина, мені тут теж надали допомогу, я змогла позбутися залежності від кофе, почуваются себе чудово фізично, за 10 днів - чудовий результат!

Ольга Іванівна

Я страждала від високого тиску? була змушена вживати багато ліків? які не завжди допомагали. Про пансіонат взнала від мого лікаря, яка порадила мені пройти цю лікувальну програму. Вжа на місті мене вразило відношення: мене зустріли біля поїзда, допомогли довезти речі. В самому пансіонаті почуваєш себе тепло, як вдома. Всі процедури приємно проходити, немає черг! За час перебування в пансіонаті проблеми з тиском перестали турувати.