Процедуры

Масаж Подробнее Звернути

Поспіх, стреси, сидячий спосіб життя призводять до порушення нормального тонусу м'язів, формуванню тригерних точок, порушенню крово- та лімфообігу, а також до застійних явищ в організмі. Якісний масаж з попереднім розігрівом тіла за допомогою гарячих аплікацій вирішить ці проблеми. В "Нашому Домі" практикується класичний масаж як усього тіла, так і окремих зон. Ви відчуєте легкість та рухливість, зможете розслабитися та по-справжньому відпочити!

Магнітолазеротерапія Подробнее Звернути

Магнітолазеротерапія - вплив на організм магнітним полем и та лазерним опромінюванням слабкої інтенсивності в лікувально-профілактичних цілях. Магнітолазеротерапія в "Нашому Домі" застосовується для лікування ран, що довго не загоюються, трофічних язв, судинних захворювань нижніх кінцівок, травматичних захворювань суглобів, хребта та інших захворювань.

Гідротерапія Подробнее Звернути

Ванни з екстрактами лікувальних трав, гідромасаж, контрастний душ та контрастні аплікації, розігріті на парі - основні процедури гідротерапії, що використовуються в "Нашому Домі". Ці приємні процедури спрямовані на покращення кровообігу, покращення роботи імунної системи, нормалізацію роботи нервової та травної систем. Процедури гідротерапії допоможуть вам розслабитися, нададут нових сил та бадьорості!

Pages