Артрит, деформирующий артроз, остеохондроз

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ НАШОГО ПІДХОДУ: 

Програма лікування та реабілітації включає в себе:

  • фітотерапію - збори лікувальних трав;
  • комплекс лікувальної фізкультури;
  • водні процедури: гидропроцедури, травяні компреси;
  • Масаж та гідромасаж (спини, кінцівок, суглобів).
Що ви отримаєте?: 
Переміна способу житття. Програма лікування та профілактики в "Нашому Домі" побудована на основі розуміння фізіології людини. Здорове. Повноцінне та смачне вегетаріанське харчування, фізична активність та лікувальна фізкультура, водні процедури, фітотерапія та фізіотерапія - допомагають відновити здоров'я в гармонії з законами фізіології.
Пізнавальні заняття з лікарем. Освітня програма "Нашого Дому" побудована на сучасних медичних наукових знаннях, та націлена на те, щоб мотивувати людину робити правильний вибір для збереження та відновлення здоров'я. В своїх лекціях наші лікарі пояснююсть принципи здорового способу життя, а також прчини багатьох розповсюджених хвороб, їх профілактику та лікування.
Екологія. Пансіонат розташований в мальовничій місцевості біля Самчинецкого урочища природнього походження в екологічно чистій зоні. В 10 хвилинах ходьби протікає річка Південний Буг зі скелястими берегами та бурними порогами. Дивовижна тиша, спів птахів, різноманіття рослинності та свіже повітря заспокоюють нервову систему, а також сприяють відновленню духа, душі та тіла.

Перебування в пансіоніті "Наш Дім" передбачає комплексних підхід в бородьбі з артритом та деформуючим артрозом. По-перше, це усунення причин захворювань за допомогою переміни способу життя. По-друге, це програма лікування та реабілітації. Для усунення причин захворювань особливу увагу звертають на наступні фактори:

  • Раціональне харчування: збалансована вегетаріанська деєта з обмеженням солі та жирів. Таке харчування допомагає налагодити порушений обмін речовин, який часто є одною з причин захворювання.
  • Майстер-класи з приготування здорової та смачної їжі допоможуть вам засвоїти секрети приготовання страв, а також допоможуть навчитися планувати меню для себе і своєї родини.
  • Фізичні вправи на свіжому повітрі, прогулянки по мальовничим ландшафтам допоможуть збільшити вашу фізичну активність та усунути тим самим один із факторів ризику - малорухомість.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО ПАНСІОНАТУ

Пояснюємо суть
Власне обладнання
Екологічність
11 днів на природі

СВІТЛИНИ "НАШОГО ДОМУ"

ЧОМУ НАМ ВАРТО ДОВІРЯТИ

Тільки перевірені методи лікування

Наші лікарі користуються тільки перевіреною науковою інформацією в області санології (науки про здоров'я). Ми не використовуємо містичні методи, які не мають доказової бази.

Усуваємо причину, а не симптоми

Хвороби цивілізації (серцево-судинні захворювання, надлишкова вага та ожиріння, гіпертонія, цукровий діабет, артрити, рак і т.д.) спричинені порушенням принципів здорового способу життя, такими як раціональне харчування, малоактивний спосіб життя, забруднення навколишнього середовища, нестача сну та відпочинку, вживання стимуляторів нервової системи, і т.і. Ми пропонуємо нашим гостям змінити свій спосіб життя з ціллю усунення причин своїх захворювань. Розпорядок дня гостей побудований таким чином, щоб усунити нездорові фактори способу життя та допомогти організму у відновленні здоров'я.

В нас працюють кваліфіковані лікарі.

Серед спеціалістів нашого пансіонату є лікарі сімейної медицини, лікар фізіотерапевт та лікар лікувальної фізкультури.

Більш ніж 16 000 пацієнтів відвідали "Наш Дім" з 2002 року

Щорічно ми допомагаємо сотням гостей оздоровитися та значно покращити якість життя.