Бронхо-легочные заболевания

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ НАШОГО ПІДХОДУ: 

Для лікування захворювань респіраторної системи ми використовуємо максимально прогресивний немедикаментозний підхід, який включає в себе цілий комплекс процедур. Ключовими інструментами лікування є фітотерапія, оздоровча фізкультура та збалансований раціон харчування.

Що ви отримаєте?: 
Переміна способу житття. Програма лікування та профілактики в "Нашому Домі" побудована на основі розуміння фізіології людини. Здорове. Повноцінне та смачне вегетаріанське харчування, фізична активність та лікувальна фізкультура, водні процедури, фітотерапія та фізіотерапія - допомагають відновити здоров'я в гармонії з законами фізіології.
Пізнавальні заняття з лікарем. Освітня програма "Нашого Дому" побудована на сучасних медичних наукових знаннях, та націлена на те, щоб мотивувати людину робити правильний вибір для збереження та відновлення здоров'я. В своїх лекціях наші лікарі пояснююсть принципи здорового способу життя, а також прчини багатьох розповсюджених хвороб, їх профілактику та лікування.
Екологія. Пансіонат розташований в мальовничій місцевості біля Самчинецкого урочища природнього походження в екологічно чистій зоні. В 10 хвилинах ходьби протікає річка Південний Буг зі скелястими берегами та бурними порогами. Дивовижна тиша, спів птахів, різноманіття рослинності та свіже повітря заспокоюють нервову систему, а також сприяють відновленню духа, душі та тіла.

Людям, що страждають на бронхо-легеневі захворювання, ми пропонуємо:

1. Процедури гудротерапіх для покращення кровообігу в органах грудної клітини, зняття застійних явищ в них та покращення вентиляції легень.
2. Фітотерапія у вигляді відварів та настоїв трав для зняття запальних явищ в органах дихання.
3. Аерозольтерапія за допомогою небулайзера.
4. Лікувальна фізкультура для покращення вентилаційної функціх дихальних шляхів та укріплення дихальних м'язів.
5. Прогулянки на відкритому, чистому повітрі в заповідній зоні у лісі та біля річки.
6. Збалансоване, раціональне вегетаріанське харчування та майстер класи з приготування страв вегетаріанської кухні.
7. Комфортні умови проживання та чистота приміщень.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО ПАНСІОНАТУ

Пояснюємо суть
Власне обладнання
Екологічність
11 днів на природі

СВІТЛИНИ "НАШОГО ДОМУ"

ЧОМУ НАМ ВАРТО ДОВІРЯТИ

Тільки перевірені методи лікування

Наші лікарі користуються тільки перевіреною науковою інформацією в області санології (науки про здоров'я). Ми не використовуємо містичні методи, які не мають доказової бази.

Усуваємо причину, а не симптоми

Хвороби цивілізації (серцево-судинні захворювання, надлишкова вага та ожиріння, гіпертонія, цукровий діабет, артрити, рак і т.д.) спричинені порушенням принципів здорового способу життя, такими як раціональне харчування, малоактивний спосіб життя, забруднення навколишнього середовища, нестача сну та відпочинку, вживання стимуляторів нервової системи, і т.і. Ми пропонуємо нашим гостям змінити свій спосіб життя з ціллю усунення причин своїх захворювань. Розпорядок дня гостей побудований таким чином, щоб усунити нездорові фактори способу життя та допомогти організму у відновленні здоров'я.

В нас працюють кваліфіковані лікарі.

Серед спеціалістів нашого пансіонату є лікарі сімейної медицини, лікар фізіотерапевт та лікар лікувальної фізкультури.

Більш ніж 16 000 пацієнтів відвідали "Наш Дім" з 2002 року

Щорічно ми допомагаємо сотням гостей оздоровитися та значно покращити якість життя.